Успіхи компанії

Ключова якість хорошого фахівця - чесність, вміння визнати помилку.

Спеціаліст без помилок -  це фахівець, який ніколи нічого не робить»

COOPrimoCollect Group

Дмитре, опишіть, будь ласка, чим є для Вас наша компанія PrimoCollect Group?

Чесно, це місце, де я можу застосовувати всі знання, які я отримав у своєму житті. Місце, де мене цінують і надають  можливість реалізуватися.

А згадайте, Дмитре, той момент, коли PrimoCollect став не просто місцем роботи, а чимось рідним?

На подив, Primo став для мене рідним відразу, тому, що прийняли дуже добре і я відразу включився в роботу. Великою підмогою стало те, що з більшістю фахівцями я до цього працював разом.

У всіх бувають злети і падіння. Правда? Дмитре, а можете згадати, яке ваше найбільше досягнення? Поділіться, будь ласка, з нами.

Досягнення ...

Вважаю, що надання мені довіри з боку компанії і особисто генерального директора Еви Заковіч, що мені в 2014 році довірили пост Операційного Директора в таааакіій великий та потужній компанії, як PrimoCollect Group.

Дмитре, скажіть що Ви відчували після того, як прийняли запрошення про співпрацю з PrimoCollect Group?

Перше, що я відчув - це виклик, виклик для мене! Я хвилювався тому, що я розумів, що в моєму професійному житті, настає новий розділ, який триває аж до сьогодні.

Хто був людиною, яка допомагала у Вашому професійному розвитку?

Список людей, яким я б хотів сказати спасибі дуже великий. Все ж найбільшу допомогу мені надали батьки і прекрасні педагоги університету.

А як Ви вважаєте, Дмитре, коли до вас прийшов успіх?

Досягнення успіху - це привід переосмислити прожите життя і поставити нові цілі і завдання та рухатися від успіху до успіху через труднощі і неминучі невдачі. Я щиро сподіваюся, що досягнуті успіхи лише тільки передумова для більш амбітних планів.

Скажіть, чи був у Вас момент, коли Ви хотіли опустити руки та, що надавало Вам сил рухатися вперед і досягати поставлений цілей?

Звичайно, в житті кожної людини настає момент, коли хочеться кинути все і залишите все. У цей момент здається, що зробити вже більше нічого не можна. В такі моменти потрібно на деякий час відкласти завдання і в цей час зайнятися іншими справами. Для мене таким «відволіканням» від проблем завжди були друзі ...

Дмитре, як Ви думаєте, яке Ваше Прімо покликання?

Допомогти розвиватися моїм колегам в операційному напрямку. Я був би дуже щасливий,  якби в нашій компанії, з моєї скромної допомогою, вони могли б стати більш високими професіоналами.

Мені цікаво чи є шанс стати Вашим помічником, заступником і як це зробити?

Якби у мене була необхідність заступника, то основним критерієм було б постійне бажання розвиватися і ніколи не бути задоволеним результатом, вважаючи ці результати лише наступним кроком.

Дмитре, а поділіться,  які якості Ви цінуєте в хороших фахівцях?

У хороших фахівцях, я, перш за все, ціную чесність, вміння визнати помилку і бажати її виправити. Це ключова якість хорошого фахівця. Спеціаліст без помилок - це фахівець, який ніколи нічого не робить.

Як Ви можете охарактеризувати себе в 2 словах?

Вередливий зануда :)    

Я знаю, що Ви дуже багато прочитали різної літератури, яка книга залишила найбільші враження?

«Гра в бісер» Герман Гессе - це книга, яка пропонує академічні знання в поетичній формі.

Дмитре, скажіть, а Ви командний гравець? І за яким принципом Ви працюєте в команді?

Так. Для мене завжди дуже важливо було брати участь у великій справі, ніж досягати особистих вершин. Взаємодія з людьми і спільне рішення складних завдань - це те, що приносить мені найбільше задоволення на роботі. Віддаю перевагу грати в команді, як граючий тренер. Перше правило - ніколи не давай завдання, які не готовий виконати сам.

А чим Ви любите займатися у вільний час?

Вільний час я люблю проводити з друзями або читати книги. І те й інше чудово відновлюють мій життєвий тонус.

Дмитре, поділіться секретом, що потрібно зробити, щоб досягти таких успіхів як Ви?

Як я раніше говорив, найбільшого успіху я не досягнув, проте для руху вперед потрібен перший крок ...

Успіх не приходить тільки до тих, хто весь час сумнівається чи варто цей крок робити !!!

А ще таке питання – якою  б  супер силою Ви б хотіли володіти?

По управлінню погодою))))

Дмитре, уявимо, що хтось захотів написав біографічну книгу про Вас, а Вам випала можливість вибрати назву, то яке б у книги була назва?

«А все так добре починалося»


Дякую Вам, Дмитре, за щирість та теплу атмосферу!!!