Справи за дорученням

Передача по дорученню - Кредитна організація (Банк/МФО) залучає колекторську компанію для реалізації послуги зі стягнення заборгованості по кредитах/позиках з порушеним графіком оплат.

Згідно договору доручення, а також ст. 1000-1010 ЦКУ колекторська компанія проводить фактичну роботу по стягненню Вашої заборгованості, здійснює обробку Ваших персональних даних як розпорядник з метою та в обсязі визначеному договором доручення та згідно чинного законодавства України.

Вашим кредитором/позикодавцем залишається Банк/МФО і всі платежі Ви здійснюєте на реквізити Банку/МФО.

Для забезпечення законних прав кредитора/позикодавця, колекторська компанія здійснює телефонні дзвінки, надсилає листи, текстові та голосові повідомлення, здійснює виїзди за місцем прописки/проживання/роботи, ініціює процес судового стягнення керуючись ст. 19 Цивільного Кодексу  та ст. 3 Цивільно-процесуального Кодексу  України.

Так як Ви не виконуєте свої зобов’язання за кредитом/позикою, Банк/МФО (а також колекторська компанія від імені Банку/МФО) має право вимагати дострокового повернення всієї суми кредиту/позики, згідно умов Вашого кредитного договору/договору позики та ч.2 ст.1050 Цивільного Кодексу України.