ФГВФО

Компанія PrimoCollect Group з 2015 року співпрацює з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО). PrimoCollect Group є акредитованим юридичним консультантом за рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що має право надавати свої послуги уповноваженим особам Фонду гарантування при виведенні неплатоспроможного банку з ринку або ліквідації банку. 

На сьогоднішній день PrimoCollect Group успішно співпрацює з ФГВФО щодо роботи з активами та повернення проблемної заборгованості банків, які перебувають на стадії ліквідації:

  • За напрямком «стягнення проблемної заборгованості позичальників та інших боржників банку» компанія працює більш, ніж з 25 банками України та за період співпраці є одним із лідерів за обсягом повернутої заборгованості.
  • PrimoCollect Group є основним інвестором в  банківські портфелі проблемної заборгованості, які перебувають на стадії ліквідації.  Компанія PrimoCollect Group – перша компанія в галузі, яка через електронну систему публічних закупівель ProZorro.Sale успішно закрила угоди з купівлі кредитного портфелю фізичних осіб провідних Банків, що знаходяться під управлінням ФГВФО.

PrimoCollect Group і надалі планує активну роботу з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб з метою забезпечення кваліфікованої юридичної допомоги, яка дозволить істотно зменшити розмір заборгованості, а також з метою покращення фінансових показників ФГВФО.