PrimoCollect сьогодні

PrimoCollect Group  - є одним із провідних експертів ринку по стягненню простроченої заборгованості в Україні. Колекторське агентство PrimoCollect Group  створено у 2006 році при участі 100% іноземного капіталу.

Компанія володіє широкими можливостями з купівлі портфелів проблемної заборгованості, аутсорсингу  повернення заборгованості, спеціалізованих консалтингових послуг для банків та інших фінансових організацій.

PrimoCollect Group - була однією з перших компаній, яка розпочала купівлю портфелів із проблемною заборгованістю в Україні і на даний момент є абсолютним лідером на колекторському ринку по об’єму придбаних портфелів.

Будучи на ринку, більше ніж 10 років, PrimoCollect Group володіє унікальним досвідом у сфері повернення простроченої заборгованості і займає лідируючі позиції на українському ринку колекторських послуг.

Дякуючи нашим іноземним інвесторам і партнерам, провідним  гравцям міжнародного фінансового ринку, ми залучили кращі світові практики і отримали доступ до ексклюзивних, для українського ринку,  технологій та стратегій стягнення.

Ми створили два високотехнологічні і найбільші контакт-центри, а також побудували масштабну регіональну мережу, яка покриває всі регіони України, це все дозволяє демонструвати стабільно високу ефективність.

В команді  PrimoCollect Group -  працюють найкращі професіонали галузі, завдяки чому вони  досягають високих результатів стягнення і дотримання якості наших послуг, з врахуванням існуючого законодавства України. Ми регулярно інвестуємо у розвиток і навчання наших працівників, щоб залишатись кращими на ринку.

Ми слідкуємо за технологічними нововведеннями, впроваджуючи сучасні ІТ технології і рішення для підвищення нашої результативності.

PrimoCollect Group  - одна із перших компаній, яка отримала акредитацію у Фонді Гарантування Вкладів і є консультантом та партнером ФГВФО в сфері проблемної заборгованості.