Корпоративна відповідальність

Питання корпоративної відповідальності для PrimoCollect Group - це невід'ємна частина стратегії розвитку бізнесу. Існує велика різниця між простим декларуванням основних принципів корпоративної відповідальності та їх суворим дотриманням. Ми усвідомлюємо це і гарантуємо, що всі наші співробітники готові внести свій вклад в корпоративну відповідальність PrimoCollect Group.
Ми підтримуємо стійкий розвиток діяльності нашої компанії у відповідності з етичними, юридичними та економічними вимогами, обумовленими суспільством. Наші принципи корпоративної відповідальності визначені положеннями Кодексу Етики, затвердженого Асоціацією учасників колекторського бізнесу України.

Кодекс етики компанії PrimoCollect Group Київ.docx.pdf

Наша місія

З повагою до права і європейських етичних та бізнес-стандартів, ми оздоровлюємо економіку країни, підвищуємо фінансову грамотність населення, забезпечуємо добробут та розвиток працівників компанії. Як і будь-яка поважна фінансова компанія, ми зобов’язані забезпечити високу дохідність наших акціонерів з допомогою невпинного пошуку нових можливостей для росту, постійно підвищуючи нашу прибутковість.

Наші цінності

Єдність
Ріст
Партнерство
Відповідальність
Якість

Наші принципи ведення бізнесу

Ми дотримуємося високих професійних та етичних стандартів бізнесу.
Ми ведемо законну і прозору політику.
Ми будуємо і підтримуємо надійні довгострокові відносини з клієнтами і партнерами.
Ми ставимо інтереси клієнтів понад усе.
Ми забезпечуємо відмінний результат і виняткові рішення кожному клієнту і партнеру.
Ми віддаємо належне інноваціям та передовим технологіям.
Ми цінуємо виявлену довіру і чесність в ділових відносинах.
Ми прагнемо стабільного розвитку і постійного щоденного вдосконалення.